Огляд транспортного средства

Категорія
Агротехніка
Марка
Massey Ferguson
Модель
7724
Рік
2021
Регіон
Запорізька область
Країна
Україна

Опис

Трактори Massey Ferguson 7724 S оснащені потужним двигуном AGCO POWER T3 з об'ємом 7,4 л, 6 циліндрами, 4 клапанами та з електронним управлінням. Він забезпечує максимальний крутний момент 1300 об / хв при 1500 Нм і гарантує максимальну потужність 260 к.с. Високий ККД досягається за рахунок системи вприскування палива Common Rail, яка подає оптимальну кількість дизеля в залежності від умов експлуатації трактора.


Роботизована трансмісія Dyna-6 з функцією управлінням потужністю двигуна (EPM) зручна у використанні, доступні 24 передачі переднього та 24 передачі заднього ходу. Така трансмісія забезпечує максимальну швидкість руху до 40 км/г. Перемикати передачі можна без використання педалі зчеплення, приладова панель відображає вибраний діапазон та коефіцієнт перемикання. Швидкість руху і частоту обертання колінчатого вала з легкістю можна підібрати, завдяки конструкції з перекриттям передач. 


Трактор оснащений гідравлічною системою закритого типу із замкнутим центром і можливістю регулювання продуктивності. Конструкція забезпечує високий тиск масла і включає аксіально-поршневий насос з похилою шайбою. Трактори MF 7724 чудово зарекомендували себе в складних умовах роботи з використанням навісного та причіпного обладнання, має значну вантажопідйомність задньої навіски 9300 кг

Massey Ferguson 7724
Агротехніка
  • Рік випуску
    2021 рік
  • Ціна брутто
    110 000$